KENNETH BERGENBLAD fåtöljer ett par DUX

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KENNETH BERGENBLAD, fåtöljer, 2 st, 1980-tal, DUX, grå skinnklädsel, fot i metall, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

802407

2020-08-25