Byrå sengustaviansk stil
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, fanerad i mahogny, 1900-talets andra kvartal, sengustaviansk stil, tre lådor, fasade hörn med kannelyr, beslag i mässing, stenskiva, höjd ca 81, 85x43 cm, nyckel saknas
Kuntoraportti
Slitage, nyckel saknas
802411
Päivämäärä:
2020-08-20