Alf Lindberg, oljemålning

Alf Lindberg, oljemålning
Alf Lindberg, oljemålning
Alf Lindberg, oljemålning
Alf Lindberg, oljemålning
Alf Lindberg, oljemålning
Alf Lindberg, oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF LINDBERG (1905-1990): Stilleben med flaska, signerad Alf Lindberg, olja på duk, 47x47 cm

802412

2020-08-25