Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 4 st., bonad bok, 1900-talets andra hälft, rokokostil, genombruten ryggbricka med baluster, klädda i Josef Franks "Poisons" från Svenskt Tenn, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage
802416
2020-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här