Stolar rokokostil

Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4 st., bonad bok, 1900-talets andra hälft, rokokostil, genombruten ryggbricka med baluster, klädda i Josef Franks "Poisons" från Svenskt Tenn, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

802416

2020-08-20