Ernst Söderberg oljemålning

Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNST SÖDERBERG (1889-1967): Kvinna vid fönster, signerad samt daterad Ernst Söderberg 1926, olja på pannå, ca 50x40 cm

802423

2020-08-25