Väggpendyl nyrokoko
Valmis
2020-08-19
802433
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
VÄGGPENDYL, 1800-talets slut, nyrokoko, bronserad och förgylld, dekor i pastellage, urtavla med romerska siffror, ca 97x67 cm, pendel finns