Linnea Larsson
Vollendet
2020-09-03
802440
| Höchstes Gebot | 13 500 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964), Syrener och liljekonvalj, signerad L. Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 60x80 cm