Ewa Zetterwall

Ewa Zetterwall
Ewa Zetterwall

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

EWA ZETTERWALL (född 1941), färglitografi, komposition med figurer, provtryck, signerad och daterad Ewa Zetterwall -83, bladmått ca 63x47 cm

Löst blad

802445

2020-08-26