Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
EWA ZETTERWALL (född 1941), färglitografi, komposition med figurer, provtryck, signerad och daterad Ewa Zetterwall -83, bladmått ca 63x47 cm
Löst blad
802445
2020-08-26