Fritz Rosenthal

Fritz Rosenthal
Fritz Rosenthal
Fritz Rosenthal
Fritz Rosenthal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRITZ ROSENTHAL (1870-1939), olja på duk, interiör, signerad, bildmått 63x92 cm

Smärre reva

802464

2020-08-30