Vaser 4 st bl.a Rolf Palm

Vaser 4 st bl.a Rolf Palm
Vaser 4 st bl.a Rolf Palm
Vaser 4 st bl.a Rolf Palm
Vaser 4 st bl.a Rolf Palm
Vaser 4 st bl.a Rolf Palm
Vaser 4 st bl.a Rolf Palm
Vaser 4 st bl.a Rolf Palm
Vaser 4 st bl.a Rolf Palm
Vaser 4 st bl.a Rolf Palm
Vaser 4 st bl.a Rolf Palm

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

VASER, 4 st, Rolf Palm, (2), Sven Hofverber, samt Dagmar Änggård, stengods, samtliga signerade, höjd ca 11-15 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

802478

Päivämäärä:

2020-08-26