Vaser 4 st bl.a Rolf Palm
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
VASER, 4 st, Rolf Palm, (2), Sven Hofverber, samt Dagmar Änggård, stengods, samtliga signerade, höjd ca 11-15 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
802478
Päivämäärä:
2020-08-26