Eva Sköld Karnéus oljemålning

Eva Sköld Karnéus oljemålning
Eva Sköld Karnéus oljemålning
Eva Sköld Karnéus oljemålning
Eva Sköld Karnéus oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

EVA SKÖLD KARNÉUS (1924-2016): stilleben, olja på pannå, signerad och daterad -48, 60,5 x 52 cm.

802480

2020-08-29