Lockurnor 1 par Imari Japan

Lockurnor 1 par Imari Japan
Lockurnor 1 par Imari Japan
Lockurnor 1 par Imari Japan
Lockurnor 1 par Imari Japan
Lockurnor 1 par Imari Japan
Lockurnor 1 par Imari Japan

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKURNOR, 1 par, Imari, Japan, höjd ca 42 cm

En urna med lagning, lock med nagg

802483

2020-08-19