Matsalsgrupp
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSALSGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av matsalsbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, mahognyfaner, bordets höjd ca 74, diameter 114, skivorna 48, stolarnas sitthöjd 44 cm
Skivan något blekt, bruksslitage
802518
2020-08-20