Matsalsgrupp

Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av matsalsbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, mahognyfaner, bordets höjd ca 74, diameter 114, skivorna 48, stolarnas sitthöjd 44 cm

Skivan något blekt, bruksslitage

802518

2020-08-20