Fåtölj med fotpall Noburo Nakamura Poem IKEA

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ MED FOTPALL, Noburo Nakamura,"Poem" IKEA, 1970/80-tal, skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, mindre märken

802520

2020-08-20