Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
LYKTAN, Bankeryds belysning, "Gustav", 1900-talets andra hälft, golvlampa, mässing, 5-armad, med rund fot i plast, höjd ca 215 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.
802528
2020-08-19