Golvlampa "Gustav"

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

LYKTAN, Bankeryds belysning, "Gustav", 1900-talets andra hälft, golvlampa, mässing, 5-armad, med rund fot i plast, höjd ca 215 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.

802528

2020-08-19