Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAMBURMAJOR, tidigt 1900-tal, björk, höjd 206 cm.

Bruksslitage, några krokar samt hattknoppar saknas.

802540

2020-08-31