Trädgårdsmöbel fransk stil 1900-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 dlr, fransk stil, gjuten aluminium/metall, vitmålad, genombruten dekor, höjd ca 69, diameter 80 cm, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, färgbortfall

802554

2020-08-24