Anita Fröding oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
ANITA FRÖDING (född 1942): "Höstens lyriska hägring", monogramsignerad, olja på duk, ca 80x100 cm
802562
2020-08-25