Armband 18 k röd/vitguld ärtlänk
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ARMBAND, 18 k röd/vitguld, ärtlänk, karbinhake, en länkdel med dekor av 2 briljanter ca 0,10 ct/st, stämplat Jo-Ans Guld AB, års- och stadsstämpel saknas, längd ca 21,5 cm, vikt ca 60,6 g, etui märkt Létui medföljer
Stämplar med slitage
802579
2020-08-29