Katarina Hård

Katarina Hård
Katarina Hård
Katarina Hård
Katarina Hård
Katarina Hård
Katarina Hård

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KATARINA HÅRD (född 1954): "Venetiansk dam", signerad Katarina Hård, olja på duk, ca 59x49 cm

802580

2020-08-20