Matgrupp teak

Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1950/60-tal, teak, 2 iläggsskivor, sitthöjd 46, diameter 120, totallängd 211 cm

Bruksslitage

802591

2020-08-20