ARTUR BIANCHINI: Sommarvy från Sandham

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARTUR BIANCHINI (1869-1955): Sommarvy från Sandhamn, signerad Artur Bianchini, olja på duk, 42x67 cm

802599

2020-09-13