Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1800-talets första hälft, furu, höjd ca 78, bredd 88, mittdelen 47, klaffarna 2x70 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

802600

2020-08-26