Porträtt

Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Porträtt av sjöofficer, olja på duk, 120 x 100 cm

Retuscher, färgbortfall, slitage

802602

2020-08-30