Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Porträtt av sjöofficer, olja på duk, 120 x 100 cm
Retuscher, färgbortfall, slitage
802602
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här