Jerzy Kolacz oljemålning

Jerzy Kolacz oljemålning
Jerzy Kolacz oljemålning
Jerzy Kolacz oljemålning
Jerzy Kolacz oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JERZY KOLACZ (Polen, 1938-2009): Tillskriven, komposition, olja på duk, osignerad, ca 45x56 cm

ytskador

802604

2020-08-27