Soffbord NK

Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, inköpt på Nordiska Kompaniet, fanerat i mahogny, utdragbara skivor, höjd ca 54, 100(164)x60 cm

Slitage, fläckar

802608

2020-08-20