Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt Hans-Agne Jakobsson AB, Markaryd 742, diameter 40, höjd ca 24 cm
Slitage och bucklor.
802613
2020-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här