Toilettbord och stol

Toilettbord och stol
Toilettbord och stol
Toilettbord och stol
Toilettbord och stol
Toilettbord och stol
Toilettbord och stol
Toilettbord och stol
Toilettbord och stol

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

350 EUR

TOILETTEBORD, STOL, Oy Boman AB 1900-talets mitt, lakerad björk, bordskiva med glas, bredd 110 djup 46 höjd 134 cm

Bruksslitage

802615

2020-08-24