Louis Vuitton portfölj
Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
200 EUR
LOUIS VUITTON, Bel Air, portfölj, monogramcanvas, fodrad i brun canvas, mässignsbeslag, stämpelmärkt
"LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad SL 1902, 40 x 28 x 10 cm
Slitage, fläckar, lukt.
802620
2020-08-24