Louis Vuitton portfölj

Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj
Louis Vuitton portfölj

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

200 EUR

LOUIS VUITTON, Bel Air, portfölj, monogramcanvas, fodrad i brun canvas, mässignsbeslag, stämpelmärkt
"LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad SL 1902, 40 x 28 x 10 cm

Slitage, fläckar, lukt.

802620

2020-08-24