Samling fickur 6 delar 1800/1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMLING FICKUR, 6 delar, 1800/1900-tal, bestående av Omega, Orion, Record, Kombi samt 2 st omärka ur, manuella urverk, stål/ nickel/ krom, diam ca 45-53 mm, 3 klockkedjor i oädel metall medföljer

Bruksslitage. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.

802630

2020-08-30