ROMERO BRITTO: Samba

ROMERO BRITTO: Samba
ROMERO BRITTO: Samba
ROMERO BRITTO: Samba
ROMERO BRITTO: Samba
ROMERO BRITTO: Samba
ROMERO BRITTO: Samba

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROMERO BRITTO (född 1963): Samba, signerad Romero Britto, numrerad 86/300, silkscreen, 92x92 cm

802631

2020-09-13