Klubbat för:
2 600 EUR
Utropspris
1 000 EUR
MATTI KUJASALO (född 1946) Svart-vit komposition, a tergo signerad samt daterad -86, akryl på pannå, 40x65 cm
kantnagg
802632
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här