Matti Kujasalo oljemålning

Matti Kujasalo oljemålning
Matti Kujasalo oljemålning
Matti Kujasalo oljemålning
Matti Kujasalo oljemålning

Klubbat för:

2 600 EUR

Utropspris

1 000 EUR

MATTI KUJASALO (född 1946) Svart-vit komposition, a tergo signerad samt daterad -86, akryl på pannå, 40x65 cm

kantnagg

802632

2020-10-18