Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, två lådor, svängda ben, betsad björk, höjd ca 75 samt 110x56

Omfattande slitage

802651

2020-08-26