C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Geometrisk Komposit

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Geometrisk Komposition, signerad och daterad CGK 90, blandteknik, 38,5x29 cm

802656

2020-09-13