HÅKAN BENGTSSON (född 1965): Komposition

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HÅKAN BENGTSSON (född 1965): Komposition, signerad och daterad på baksidan Håkan Bengtsson 1998, olja på duk, 70,5x70,5 cm

802657

2020-09-13