Kuutti Lavonen grafik

Kuutti Lavonen grafik
Kuutti Lavonen grafik
Kuutti Lavonen grafik
Kuutti Lavonen grafik
Kuutti Lavonen grafik
Kuutti Lavonen grafik
Kuutti Lavonen grafik
Kuutti Lavonen grafik

Klubbat för:

580 EUR

Utropspris

600 EUR

KUUTTI LAVONEN (född 1960) "Mendoza", signerad samt daterad 2007, akvatint och mjukgrund, 44/75, plåtstorlek 35x23,5 cm

802658

2020-10-18