Tove Jansson oljemålning

Tove Jansson oljemålning
Tove Jansson oljemålning
Tove Jansson oljemålning
Tove Jansson oljemålning
Tove Jansson oljemålning
Tove Jansson oljemålning
Tove Jansson oljemålning
Tove Jansson oljemålning

Klubbat för:

8 800 EUR

Utropspris

5 000 EUR

TOVE JANSSON (1914-2001) "Cyklamen", signerad samt daterad -45, olja på duk, 52x44 cm

802664

2020-10-18