Byrå 3-lådig 1900-tal

Byrå 3-lådig 1900-tal
Byrå 3-lådig 1900-tal
Byrå 3-lådig 1900-tal
Byrå 3-lådig 1900-tal
Byrå 3-lådig 1900-tal
Byrå 3-lådig 1900-tal
Byrå 3-lådig 1900-tal
Byrå 3-lådig 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BYRÅ, 3-lådig, 1900-talets andra del, intarsiadekor, höjd ca 74, 90 x 38 cm

Märken förekommer

802667

2020-08-24