Simon Gate vaser skålar

Simon Gate vaser skålar
Simon Gate vaser skålar
Simon Gate vaser skålar
Simon Gate vaser skålar
Simon Gate vaser skålar
Simon Gate vaser skålar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIMON GATE, 5 dlr, Sandvikens glas, 1900-tal, 3 vaser två skålar längd ca 25 cm

Smärre repor

802671

2020-08-26