ROMERO BRITTO (född 1963): Figurkomposition

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROMERO BRITTO (född 1963): Figurkomposition, signerad och daterad R. Britto 1992, tusch på papper, 49x64 cm

802673

2020-09-13