Gottfrid Grip

Gottfrid Grip
Gottfrid Grip
Gottfrid Grip
Gottfrid Grip
Gottfrid Grip
Gottfrid Grip

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOTTFRID GRIPH (1800-tal): Malmgård, signerad och daterad G. Grip 1890, olja på pappannå, ca 16,5x22,5 cm

Buktande pannå, krackelerad

802677

2020-08-20