Zoia Krukowskaja olja

Zoia Krukowskaja olja
Zoia Krukowskaja olja
Zoia Krukowskaja olja
Zoia Krukowskaja olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZOIA KRUKOWSKAJA (1903-1999): Stilleben med blomvas och citron på fat, signerad Zoia, olja på pannå, ca 33x40 cm,

802702

2020-08-19