Yrjö Kukkapuro fåtöljer ett par av Avarte
Klubbat för:
700 EUR
Utropspris
900 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, fåtöljer, ett par "Remmi" modell 817H-1K, Avarte 1900-talets slut, underrede av stålrör, plastklädda svarta armstöd, läderklädsel, bredd 70 cm. sitthöjd ca 35 cm, höjd 85 cm
Lätt bruksslitage
802715
2020-09-01