Yrjö Kukkapuro fåtöljer ett par av Avarte

Klubbat för:

700 EUR

Utropspris

900 EUR

YRJÖ KUKKAPURO, fåtöljer, ett par "Remmi" modell 817H-1K, Avarte 1900-talets slut, underrede av stålrör, plastklädda svarta armstöd, läderklädsel, bredd 70 cm. sitthöjd ca 35 cm, höjd 85 cm

Lätt bruksslitage

802715

2020-09-01