Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
500 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, fåtöljer, ett par "Remmi", Avarte 1900-talets slut, underrede av stålrör, plastklädda svarta armstöd, läderklädsel, bredd 70 cm, sitthöjd ca 35 cm, höjd 65 cm.
Lätt slitage
802720
2020-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här