Yrjö Kukkapuro fåtöljer, ett par från Avarte

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

500 EUR

YRJÖ KUKKAPURO, fåtöljer, ett par "Remmi", Avarte 1900-talets slut, underrede av stålrör, plastklädda svarta armstöd, läderklädsel, bredd 70 cm, sitthöjd ca 35 cm, höjd 65 cm.

Lätt slitage

802720

2020-09-01