Modell Anti doping Lab, Qatar

Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar
Modell Anti doping Lab, Qatar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MODELL, ANTI DOPING LAB, Qatar, bricka märkt Professor Arne Ljungqvist, glas, metall, plast, höjd ca 6, 20x13 cm, originaletui i blått sammet, VÄSKA märkt PROFESSOR ARNE LJUNGQVIST Anti-doping foundation, ARMBANDSUR, (2) WADA, "play true", quarts, i originalförpackning, WORLD SYMPOSIUM on Doping in Sport, Florence 1987, Delio Granchi, numrerade 14/300 resp 48/300., 2 plaketter silver/800, ca 9x12 cm samt 2,5x10 cm vardera, SKULPTUR, "World Anti-Doping Agency", höjd ca 9,5 cm, HALSDUK.

PROVENIENS: Professor Arne Ljungqvist

"Till förmån för Stiftelsen Professor Arne Ljungqvist Anti-Doping Foundation"

Ingår i tema-auktionen Sportmemorabilia & Olympia

802729

2020-11-30