Kuutti Lavonen grafik

Kuutti Lavonen grafik
Kuutti Lavonen grafik
Kuutti Lavonen grafik
Kuutti Lavonen grafik
Kuutti Lavonen grafik
Kuutti Lavonen grafik
Kuutti Lavonen grafik
Kuutti Lavonen grafik

Klubbat för:

2 100 EUR

Utropspris

1 500 EUR

KUUTTI LAVONEN (född 1960) "Regina Celi", signerad samt daterad 1998, litografi, 8/30, 157x119 cm

802739

2020-10-18